Aktualnie ten film ogląda: 8 osób. Film obejrzało już: 4828 osób.
Co przyniesie jutro Online

Co przyniesie jutro Online

Oct. 03, 2019UK100 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 Głos

Co przyniesie jutro Online – Grace to redaktorka poezji, mieszkająca wygodnie w malowniczej angielskiej nadmorskiej miejscowości. Jest także żoną łagodnego i spokojnego Edwarda (Nighy) i matką Jamiego. Ten ostatni, jak się zdaje, odziedziczył niezdolność ojca do wypowiadania się za siebie. Grace ma za to skomplikowaną, burzliwą osobowość.

Próbuje zmusić Edwarda do jakichkolwiek reakcji często go prowokując. Krytykuje również porzucenie przez syna katolicyzmu. Część opowieści – szczególnie jej początek – skupia się na ich wiszącym na włosku małżeństwie. Reszta filmu dotyczy jednak starań Jamiego, które obejmują zajęcie się matką w pogłębiającej się depresji. Film doskonale pokazuje to, jak funkcjonują ludzie w głębokiej depresji. Koncentruje się także na relacjach międzyludzkich, które nawet w rodzinie nie zawsze bywają łatwe.  Bening gra Grace, która mieszka w sennym nadmorskim mieście ze swoim 29-letnim mężem Edwardem. Edward jest niezręczny i powściągliwy wobec swojej żony, ukrywając swoje wyraźne nieszczęście, co prowadzi Grace do wściekłości.

W jednej mocnej scenie błaga go ona, by powiedział coś szczerze, nawet jeśli jest to przyznanie, że jej nienawidzi. Kiedy ich syn Jamie wraca do domu na weekendową wizytę, Edward ogłasza – najpierw Jamie, potem Grace – że poznał kogoś nowego i że zamierza opuścić Grace. Co przyniesie jutro następuje po separacji i jej następstwach, z Grace w ogonie gniewu i depresji. Po opadnięciu początkowych emocji reżyser William Nicholson rozluźnia napięcie, dając każdemu z trzech głównych bohaterów okazję do rozmowy i słuchania. Zarówno Grace, jak i Edward nałożyli niesprawiedliwe obciążenie na syna. Mało tego, nikt nie wydaje się rozumieć okrucieństwa takiego postępowania. Grace jest urażona i użala się nad sobą. Rodzice wszystkimi trudami swojego małżeństwa obarczyli swojego syna, co niewątpliwie było dla niego przytłaczające. Grace jest kłębkiem nerwów i ogłasza nawet, że popełni samobójstwo. Czy młody syn poradzi sobie z tak trudnym wyzwaniem? Czy może okaże się jednak, że cała sytuacja niewątpliwie go przerasta?

Co przyniesie jutro Online

Polecamy także film: Morbius Lektor PL


Oglądaj Online cały film Co przyniesie jutro Online tylko u nas obejrzysz film Co przyniesie jutro Online Full HD Po PolskuAby oglądać bez limitów zarejestruj się!
Rejestracja jest bardzo prosta i zajmuje krócej niż minutę!
Czasami nasze serwery bywają przeciążone, dlatego też trzeba założyć konto.

Co przyniesie jutro Online
Oryginalny tytuł Hope Gap
Liczba głosów 6.8 179 votes
Liczba głosów 6.6 4 votes
Udostępnij0

Polecane Filmy

Prawo dżungli Cda Lektor PL
Trippin’ with the Kandasamys Cda Lektor PL
Ida Red Online Lektor PL CDA
Ip Man Cda Lektor PL
Ostatni pocałunek cesarza Cda Lektor PL
To Olivia Online Lektor PL CDA
Je suis Karl Online Lektor PL CDA
I Carry You with Me Online Lektor PL CDA
Faworyta Cda Lektor PL
La Bruja Online Lektor PL CDA
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey Online Lektor PL CDA
Selling Isobel Cda Lektor PL

Zostaw komentarz

Właśnie zarejestrował się użytkownik Kuba57
i zaczął oglądać film: 365dni. Życzymy miłego oglądania.